500 m² domu z drewna

Kolejny wpis promujący mnie jako fotografa wnętrz. To jest przedziwne, ponieważ zawsze uważałem się, za osobę pracującą tylko przy fotoreportażu, fotografii dokumentalnej czy fotografii społecznej, ale w ostatnim czasie zrealizowałem kilkanaście zleceń z fotografii wnętrz. Tym razem znów Mazowsze i stolica. Nowością jest jednak nie mieszkanie, nie fotografia dla developera, ale dom. Fotografia domu na sprzedaż. Dom wielki jak stodoła chciałoby się powiedzieć! 3 kondygnacje + ogromne podpiwniczenie z sauną! Całość odremontowana i wystawiona na sprzedaż.

Oprócz zdjęć wykonałem też w naszym studiu kreatywnym hgp.pl stronę internetową zbudowaną w zasadzie w 95% na zdjęciach. Myślę, że całość prezentuje się ciekawie i interesująco. Strona jest wykonana na zasadzie działania stron spod kategorii „one page” i każda kondygnacja jest osobno zaprezentowana.

Strona istnieje do dziś, czy dom się sprzedał? Tego niestety już nie wiem. Zawsze można podjechać pod adres przy ulicy Ligonia 71 w Warszawie i sprawdzić czy dom jest dalej na sprzedaż!

Ale radzę uważać…

…ostatnie piętro jest wręcz stworzone do organizacji imprez! Jednak trzeba uważać z tym, bo świeczek lepiej nie odpalać w miejscu gdzie w 100% jest samo drewno! Za to klimat wieczorem z użyciem kilku lampek punktowych… ahh! Szkoda, że nie miałem możliwości sfotografowania tego miejsca po zmierzchu. Wyobraźcie to sobie!

Klient: Kancelaria Adwokacka Zbigniew Tetkowski
Gdzie: Bemowo, Warszawa
Rok: 2016
Zakres usług: Fotografia wnętrz
Link: www.dom-bemowo.pl