XXIV finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Styczeń. Rok 2016. Finał WOŚP w Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki. To dzień kiedy ostatnim razem fotografem to wydarzenie – rok temu nie mogłem.

U nas w Grodzisku Mazowieckim nie ma wielkich gwiazd, ale światła na scenie pomimo, że bez wodotrysków to często powodują przyjemny dla oka klimat. Trochę bluesowy. Trochę jazzowy. Taki jaki lubię czyli bez przesytu. Nie zawsze na żywo można to dojrzeć okiem, ale aparat widzi trochę inaczej, więc i ja też widzę trochę inaczej.

Rzadko mam możliwość działania jako fotograf koncertowy, ale gdy już trafia się to w moim kalendarzu to jadę z miłą chęcią w celu w szukania niebanalnych kadrów i łączenia ich z zawsze dynamicznie zmieniającym się oświetleniem. Właśnie przez to ostatnie dużo zdjęć trafia do kosza, ale można to tę ilość zminimalizować poprzez doświadczenie.

W zeszłym roku wystąpiło kilka zespołów, ale uwieczniłem z braku czasu tylko dwa. Co do braku czasu to drugim był właśnie Brak Czasu z akompaniamentem na klawiszach w postaci mojego Ojca Chrzestnego! 🙂 Pierwszy z nich to Runika, którzy zrobili niesamowity klimat na scenie! Było jeszcze trochę werbli na niebie w postaci fajerwerków… zresztą sami zobaczcie!

Data: 10 stycznia 2016
Miejsce: Grodzisk Mazowiecki

Runika | Światełko | Brak Czasu

Skład:

Adrianna Aminae Janusz – wokal, teksty, muzyka
Piotr Rax Raksimowicz – bas, muzyka
Maciej Sigal Daniluk – gitara
Artur Kudłacz Ściechowski – gitara
Marcin Pawlicki – klawisze
Jacek Telejko – perkusja

Runika | Światełko | Brak Czasu

Skład:

Adam 'Czarny’ Skonieczny – wokal, gitara
Darek 'Góral’ Górski – gitara
Sławek 'Bazar’ Mirgos – klawisze <<< rodzina! 🙂

Krzysiek Rytka – bas
Darek 'Kacper’ Kacprzak – perkusja