Fotografia wnętrz Dworku nad Pilicą

Klient potrzebował zdjęć w celu odświeżenia swojej strony internetowej i facebooka, ale także do reklamy bezpośredniej w formie katalogu. Na początku wykonałem zdjęcia właśnie w Dworku nad Pilicą, a następnie z Łejkówki – rodzinnego parku rozrywki z wakeboardingiem, boiskiem do siatkówki plażowej i łowiskiem rybnym. Cieszy fakt, że wzbudziłem zaufanie klienta na tyle, że w przyszłości poproszono mnie o fotoreportaż z międzynarodowych zawodów wakeboarding’u. Kilka słów o tym niezwykłym miejscu:

Dworek nad Pilicą położony jest bezpośrednio nad brzegiem rzeki, w Nowym Mieście nad Pilicą, 75 km na południe od Warszawy.

Urokliwa architektura Dworku, czysta rzeka, drewniane pomosty z tarasami wypoczynkowymi, chata grillowa oraz piwniczka win tworzą gościnny zakątek, w którym naturalnie się wypoczywa i regeneruje siły.

W Dworku są 35 stylowe pokoje, kameralna restauracja z kominkiem, sala bankietowa, grill bar, ogród letni, sale konferencyjne, spa z saunami, jacuzzi i grotą solną jak również spływy kajakowe, zorbing, paintball, nordic walking wzbogacają możliwości aktywnego wypoczynku.

Klient: Dworek nad Pilicą
Gdzie: Nowe Miasto nad Pilicą
Rok: 2015
Zakres usług: Fotografia wnętrz i budynku
Link: www.dworeknadpilica.pl